Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga

Pełna wersja: Silnik krokowy firmy SKV Germany model KIA SPORTAGE 0280140505 - opinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Posiadam w swoim garażu ten przecudny model Kii ale mam problem a mianowicie obroty silnika skaczą. Czytałem po różnych forach co może mu być i wychodzi na to że muszę zmienić silnik krokowy ale nie wiem jakiej firmy zamienniki są najlepsze a przynajmniej dobre w rozsądnej cenie. Na różnych forach są różne opinie lecz najczęściej firmy SKV Germany, co o niej sądzicie? Na stronie znalazłem taki silnik krokowy : Link do firmy sprzedającej silnik krokowy firmy SKV Germany dla kii
Witam.
Miałem podobny problem ale na szczęście go szybko usunąłem po wymianie silniczka krokowego. Były różne podejrzenia co do tego problemu ale wraz z mechanikiem szybko się z nim uporałem. Miałem zamiar kupić oryginalny silniczek krokowy bo skoro chcę go dłużej użytkować to po co mam co parę miesięcy nowy kupywać i płacić mechanikowi za montaż. Ale mechanik namówił mnie do kupna tej firmy SKV Germany, przekonywał mnie bo po co przepłacać skoro go zakłada już od paru lat i nie ma reklamacji. I teraz odpukać już prawie 2 lata na nim jeżdżę i nic się nie dzieje. Jestem z niego zadowolony, polecam
"Kiepskie części SKV Germany"

PANOWIE ILE ZAPŁACILI WAM W FIRMIE ESEN ZA REKLAMĘ!!!!!!
NIK adam.krzesniak I mati82 piotrekm99 mają konta na forum alfy, fiata, daewoo, mercedesa, kia, toyota, nissan, renault megane, renault laguna, renault polska,
Wszędzie ten sam tekst chwalący sklep internetowy i produkty chińskie skv jak ktoś opisał na forum fiata chińskie części pakowane w pudełka skv germany w Polsce.
powinni to ukrócić. Co się dzieje z niezależnością forum "Kiepskie części SKV Germany"
Bardzo możliwe, że to właśnie silnik krokowy. Jeśli szukasz nowego, to zerknij tutaj https://www.iparts.pl/ bo mój znajomy tam kupił w bardzo fajnej cenie i pomogło od ręki. Możesz ewentualnie spróbować podpiąć go pod kompa i zobaczyć czy rzuca jakimiś błędami, ale sądzę że to będzie właśnie to. Uśmiech
Przekierowanie