Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga

Pełna wersja: Kia Ceed jekie opny?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Szukam dobrych opon do Kii Ceed 1.6 TRDI. Które polecacie?
Jaką kwotą dysponujesz? Mówimy o oponach zimowych czy letnich?

Osobiście letnie opony posiadam od firmy Barum i jestem zadowolony. Z kolei zimowe mam Dębice Frigo 2 i także spisują się dobrze.
Ja zarówno letnie, jak i zimowe mam od Dębicy. Służą dobrze i na lata. Chociaż w przyszłym sezonie zimowym już chyba kupię nowe... Ale pewnie też od Dębicy, bo jestem z nich zadowolony.
Ja również poleciłbym Dębice. Całkiem nieźle wychodzą cenowo i są dość trwałe żadnego ząbkowania, wybrzuszeń również czas ścierania się jest zadowalający myślę że warto postawić na ta markę
Najtańsze pasujące firmowe ! Serio na nasze polskie drogi nie ma co przepłacać w zasadzie nie znam opon które by się przedwcześnie nie zcierały w naszych warunkach
"nie znam opon które by się przedwcześnie nie zcierały w naszych warunkach" Ja znam i polecam Goodride już kilka sezonów na nich przejeździłem
Stomil albo Dębica - raz, że wspierasz polską gospodarkę (no dobra, już niedługo będzie obcy kapitał), dwa, że nie ma co na nasze drogi przepłacać, jak już ktoś wspomniał. Chyba, że jeździsz tylko po mieście i to w okolicy gdzie drogi są mocno wyremontowane, wtedy inwestuj w droższe opony.
Podpisuję się pod powyższym. O polskim przemyśle można mówić różne złe rzeczy, ale na pewno nie to, że mamy kiepskie opony.
Dębica i Goodyear Uśmiech... Zdecydowani pionierzy.
Ceed czy nie Ceed, opony do każdego wozu polecam z Goodyeara. Sam korzystam z tej firmy właściwie odkąd tylko zacząłem jeździć samochodem, czyli będzie już 7-8 lat. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Warto.
Stron: 1 2
Przekierowanie