Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga
Kia Venga - opinie - Wersja do druku

+- Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga (http://www.forumkia.com)
+-- Dział: Modele (/forum-3.html)
+--- Dział: Kia Venga (/forum-14.html)
+--- Wątek: Kia Venga - opinie (/thread-16.html)

Strony: 1 2 3


RE: Kia Venga - opinie - Hortex - 03-01-2012 07:23 AM

Panowie, Panowie, spokojnie. Nie ma o co sie tutaj klocic, wrzucmy na luz... To forum ma sluzyc radom, wyrazaniu opinii i pomocy w podjeciu wlasciwej, niemalze zyciowej decyzji Uśmiech


RE: Kia Venga - opinie - MarioZen - 03-01-2012 07:35 AM

Ależ nikt się tutaj nie kłóci. To tylko taka typowa męska wymiana zdań Oczko A takie, jak sądzę, najlepiej pomagają w uzyskaniu tego, co wymieniłeś Uśmiech


RE: Kia Venga - opinie - Hortex - 03-01-2012 07:39 AM

No, ja mam nadzieje, ze to tak wlasnie jest... Kultury niestety coraz mniej w naszym swiecie obecnie.


RE: Kia Venga - opinie - Jurek - 03-05-2012 05:34 AM

Zdecydowanie jeden z lepszych projektów KIA sporo tych samochodów ostatnio na polskich drogach a ściślej mówiąc w miastach bo to raczej samochód o miejskim klimacie Uśmiech i słyszałem że jest też dość mało awaryjny


RE: Kia Venga - opinie - marex - 04-02-2012 04:40 AM

Panowie i Panie dodam swoje trzy grosze, ale o gustach nie będę rozprawiał bo o nich ponoć się nie dyskutuje:
- zalety: wygodny, dużo przestrzeni w kabinie, duża przestrzeń bagażnika, silnik w miarę elastyczny 1.4/90 km benzyna, dobrze spisuje się w mieście jak i w trasie, układ kierowniczy dobry, skrzynia biegów działa poprawnie.
- wady: po deszczu czy po umyciu i otwarciu klapy bagażnika woda wlewa się do sierotka, spala ciut za dużo nie zgodnie ze wskazaniami producenta, słabo wyciszona kabina, trzeszczące plastyki na nierównościach.
Po dwóch latach jazdy Vengą uważam że jest samochodem dobrym z małym minusem.


RE: Kia Venga - opinie - Mietas - 06-01-2012 07:53 PM

Interesuje mnie Venga 1,6 z automatyczną skrzynią biegów. Proszę o informację jak te skrzynie się zachowują? Czy "gładko" przełączają biegi, czy są awaryjne no i w ogóle.