Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga
Tom Tom czy Mio? - Wersja do druku

+- Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga (http://www.forumkia.com)
+-- Dział: Pozostałe (/forum-15.html)
+--- Dział: Dodatki i akcesoria KIA (/forum-17.html)
+--- Wątek: Tom Tom czy Mio? (/thread-20.html)

Strony: 1 2


RE: Tom Tom czy Mio? - ADIPI - 03-03-2012 08:30 AM

Mogę jeszcze powiedzieć że Lark 3.5.4 obsługuje kartę SD tylko nie może być w HC. Wiem to od znajomego który ma larka od dwóch miesięcy


RE: Tom Tom czy Mio? - Baryła - 03-05-2012 01:24 AM

Ja używałem swego czasu TomToma na służbowym samochodzie i byłem zadowolony. Bez przebajerzonych nikomu niepotrzebnych dodatków, czytelne mapy - to najważniejsze.


RE: Tom Tom czy Mio? - Jurek - 03-05-2012 05:42 AM

Myślę że jeżeli chodzi o dodatkowy sprzęt samochodowy to jest kilka takich firm które zdominowały pod tym względem rynek i siłą rzeczy uchodzą za najlepsze tak jest w przypadku Tom Tom'a faktycznie obecnie jak kupować nawigacje to tylko taką


RE: Tom Tom czy Mio? - Krzychu20 - 03-05-2012 05:44 AM

Dokładnie tak jak mówi Jurek są takie marki które przejmują praktycznie cały rynek i stają się niemal monopolistami podobnie jest z CB Radiem jeżeli zapytasz kogoś jakie najlepsze każdy poleci ci President


RE: Tom Tom czy Mio? - Karys - 03-11-2012 02:29 AM

większość poleci Presidenta bo większość tylko o tym słyszała i nie ma nic do powiedzenia na temat innych Uśmiech A ja korzystałem i z tom toma, i z presidenta, i z mio i powiem że wielkich różnic w jakości nie zauważyłem Uśmiech