Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga
Kia Ceed jekie opny? - Wersja do druku

+- Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga (http://www.forumkia.com)
+-- Dział: Modele (/forum-3.html)
+--- Dział: Kia Cee'd (/forum-4.html)
+--- Wątek: Kia Ceed jekie opny? (/thread-21.html)

Strony: 1 2


Kia Ceed jekie opny? - piechur - 12-23-2011 08:24 AM

Szukam dobrych opon do Kii Ceed 1.6 TRDI. Które polecacie?


RE: Kia Ceed jekie opny? - mariusz - 12-23-2011 08:34 AM

Jaką kwotą dysponujesz? Mówimy o oponach zimowych czy letnich?

Osobiście letnie opony posiadam od firmy Barum i jestem zadowolony. Z kolei zimowe mam Dębice Frigo 2 i także spisują się dobrze.


RE: Kia Ceed jekie opny? - Dante - 02-19-2012 11:40 PM

Ja zarówno letnie, jak i zimowe mam od Dębicy. Służą dobrze i na lata. Chociaż w przyszłym sezonie zimowym już chyba kupię nowe... Ale pewnie też od Dębicy, bo jestem z nich zadowolony.


RE: Kia Ceed jekie opny? - Tadek109 - 02-28-2012 04:09 AM

Ja również poleciłbym Dębice. Całkiem nieźle wychodzą cenowo i są dość trwałe żadnego ząbkowania, wybrzuszeń również czas ścierania się jest zadowalający myślę że warto postawić na ta markę


RE: Kia Ceed jekie opny? - ADIPI - 02-28-2012 06:43 AM

Najtańsze pasujące firmowe ! Serio na nasze polskie drogi nie ma co przepłacać w zasadzie nie znam opon które by się przedwcześnie nie zcierały w naszych warunkach


RE: Kia Ceed jekie opny? - LECH - 02-29-2012 05:29 AM

"nie znam opon które by się przedwcześnie nie zcierały w naszych warunkach" Ja znam i polecam Goodride już kilka sezonów na nich przejeździłem


RE: Kia Ceed jekie opny? - bubus107 - 03-01-2012 12:40 AM

Stomil albo Dębica - raz, że wspierasz polską gospodarkę (no dobra, już niedługo będzie obcy kapitał), dwa, że nie ma co na nasze drogi przepłacać, jak już ktoś wspomniał. Chyba, że jeździsz tylko po mieście i to w okolicy gdzie drogi są mocno wyremontowane, wtedy inwestuj w droższe opony.


RE: Kia Ceed jekie opny? - garus - 03-01-2012 04:16 AM

Podpisuję się pod powyższym. O polskim przemyśle można mówić różne złe rzeczy, ale na pewno nie to, że mamy kiepskie opony.


RE: Kia Ceed jekie opny? - MarioZen - 03-01-2012 05:33 AM

Dębica i Goodyear Uśmiech... Zdecydowani pionierzy.


RE: Kia Ceed jekie opny? - Baryła - 03-05-2012 01:38 AM

Ceed czy nie Ceed, opony do każdego wozu polecam z Goodyeara. Sam korzystam z tej firmy właściwie odkąd tylko zacząłem jeździć samochodem, czyli będzie już 7-8 lat. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Warto.