Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga
Na jakiej stacji tankujecie paliwo? - Wersja do druku

+- Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga (http://www.forumkia.com)
+-- Dział: Pozostałe (/forum-15.html)
+--- Dział: Pozostałe dyskusje (/forum-18.html)
+--- Wątek: Na jakiej stacji tankujecie paliwo? (/thread-22.html)

Strony: 1 2


RE: Na jakiej stacji tankujecie paliwo? - Hortex - 03-01-2012 07:14 AM

Dla mnie stacja nie ma wiekszego znaczenia. O ile jest paliwo kiedy go potrzebuje - jest dobrze. Polecam tylko Statoil jesli idzie o hot-dogi i goraca czekolade, bo te maja zabojczo dobre. I mila obsluge Oczko


RE: Na jakiej stacji tankujecie paliwo? - Dante - 03-01-2012 06:41 PM

Co do BP, to "nie wiem jakim cudem", ale mój poprzedni samochód na gazie z BP przejeżdżał na pełnej butli 290km, a na gazie ze Statoila 320km. Dziwne? Teraz nie tankuję na BP, bo mam wrażenie że jest gorsze, "chrzczone" paliwo. Od tamtej pory mam taki uraz.


RE: Na jakiej stacji tankujecie paliwo? - Baryła - 03-05-2012 01:30 AM

Ja tankuję najczęściej na Shellu, chociaż jak mam pod nosem akurat Statoila to też nie wybrzydzam. Odradzam BP i Lukoil, jakoś mam wrażenie że mają mniej wydajne paliwo - a wiadomo, o czym to świadczy.


RE: Na jakiej stacji tankujecie paliwo? - Krzychu20 - 03-05-2012 07:04 AM

Ja staram się tylko na Statoilach bo zbieram punkty ale prawda jest taka że to nie za bardzo jest różnica bo ceny wszedzie podobne i wszedzie wysokie :/


RE: Na jakiej stacji tankujecie paliwo? - Karys - 03-11-2012 02:36 AM

Te punkty to też jest ubaw, zatankuj 1000 litrów a dostaniesz batonika Uśmiech

Ja tankuję gdzie popadnie w sumie, nie zwracam uwagi jakiejś większej na to.


RE: Na jakiej stacji tankujecie paliwo? - Jurek - 03-13-2012 07:41 AM

Jeżeli chodzi o miejskie stacje to proponuje stacje "Bliska" najtańsze paliwo jakie udało mi się znaleźć przynajmniej w moim mieście


RE: Na jakiej stacji tankujecie paliwo? - Karys - 03-14-2012 07:21 AM

Ja najbliżej mam Orlen, ale naprawdę nie robi mi to różnicy i jak jestem gdzieś to nie szukam na siłę "swojej" stacji tylko tankuję na pierwszej z brzegu. Nigdzie nie zauważyłem jakichś rażących niedociągnięć w obsludze czy w jakości paliwa Oczko