Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga
Kia Sorento - opinie - Wersja do druku

+- Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga (http://www.forumkia.com)
+-- Dział: Modele (/forum-3.html)
+--- Dział: Kia Sorento (/forum-7.html)
+--- Wątek: Kia Sorento - opinie (/thread-6.html)

Strony: 1 2


RE: Kia Sorento - opinie - Dudek29 - 02-29-2012 03:36 AM

Uuu, niedobrze... Bardzo duze spalanie, KIA moglaby nad tym jednak popracowac. Na pewno zyskalaby sobie wiecej zwolennikow.


RE: Kia Sorento - opinie - LECH - 02-29-2012 08:06 AM

Zgadzam się z wami Spalanie tego samochodu zdecydowanie odstrasza nie znam się do końca na silnikach i nie wiem czym to jest spowodowane ale znam podobne gabarytowo auta które wypadają znacznie lepiej pod tym względem lepiej


RE: Kia Sorento - opinie - krisssu82 - 02-29-2012 09:14 PM

Ja znam też takie które wypadają gorzej. Na pewno nie poleciłbym tego auta w połączeniu z silnikiem benzynowym ale nad dieslem można by się już zastanawiać tym bardziej że cena używanego kusi


RE: Kia Sorento - opinie - bubus107 - 02-29-2012 11:08 PM

Wololo, nie chciałbym auta które tak pali nawet za darmo. Po 2 latach jazdy wydam na paliwo tyle, ile zapłaciłem za samochód - nie, dziękuję, postoję. Czy nie da się zrobić dużego auta, które nie pali aż tak dużo? -.-


RE: Kia Sorento - opinie - garus - 03-01-2012 03:56 AM

Przy takim spalaniu to się dziwię, że znajdują na nią kupców. Jak kolega wyżej wspomniał - spala jak smok "bo jest duże". Fajna wymówka do wrzucenia kiepskich podzespołów.


RE: Kia Sorento - opinie - MarioZen - 03-01-2012 04:30 AM

Jak to mówią "Każda zmora znajdzie swego amatora" i samochodów najwyraźniej też to dotyczy Język


RE: Kia Sorento - opinie - Jurek - 03-05-2012 04:48 AM

Nie no wiecie takie auta kupują miłośnicy suv-ów a wśród tego typu aut nie ma wielu lepszych pod względem spalania samochodów także osoby które sa przyzwyczajone do 6,7 litrów na 100 km tego nie zrozumieją


RE: Kia Sorento - opinie - Krzychu20 - 03-05-2012 04:51 AM

Ale właśnie o to chodzi że on nawet jak na suv nieźle pali tam ktoś wyżej podawał że nawet 13l. Znajde Ci nie jednego suv-a który radzi sobie lepiej pod tym względem