Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga
Kia Rio - opinie - Wersja do druku

+- Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga (http://www.forumkia.com)
+-- Dział: Modele (/forum-3.html)
+--- Dział: Kia Rio (/forum-8.html)
+--- Wątek: Kia Rio - opinie (/thread-7.html)

Strony: 1 2 3


RE: Kia Rio - opinie - MarioZen - 02-27-2012 10:22 AM

Obrony, hm... A ma przed czym?


RE: Kia Rio - opinie - Sadyba - 02-27-2012 09:04 PM

A nie ma? Każdy model ma.


RE: Kia Rio - opinie - MarioZen - 02-27-2012 09:09 PM

No, zgoda, ale o co Ci konkretnie chodzi? Podaj jakieś argumenty Oczko


RE: Kia Rio - opinie - Sadyba - 02-27-2012 09:13 PM

Każdy człowiek, to jakaś opinia, nie? Jeden powie, że nadwozie Sportage mu się podoba, drugi powie, że na sam widok chce mu się zwrócić obiad. Tak samo z techniką i elektroniką.


RE: Kia Rio - opinie - MarioZen - 02-28-2012 02:19 AM

Wynika z tego, że każdy samochód ma swoich zwolenników i przeciwników, a to skutkuje właśnie "podstawami do obrony", bo skoro jest przeciwnik - musi być obrona.
Ale wydaje mi się, że ten model akurat niewiele ma kontrargumentów.


RE: Kia Rio - opinie - Sadyba - 02-28-2012 04:08 AM

Hmm... wnętrze w porządku, fajnie osadzone prędkościomierze...


RE: Kia Rio - opinie - Hortex - 02-28-2012 09:59 PM

Sadyba slusznie dopatrzyl sie zalet predkosciomierzy, estetycznie bomba. Generalnie sympatyczny model, rzecz gustu i mi sie podoba. Nie mam zastrzezen pod wzgledem wygladowym. Technicznego (z praktyki) nie znam.


RE: Kia Rio - opinie - Dudek29 - 02-29-2012 03:35 AM

Mi takze sie podoba. Dobry dla poczatkujacego kierowcy i kobiet, praktycznie bezproblemowy. No i calkiem mily dla oka.


RE: Kia Rio - opinie - LECH - 02-29-2012 07:45 AM

Mojej żonce się marzy to auto moglibyście powiedzieć o nim coś więcej interesuje mnie głównie jego ewentualna awaryjność i byłbym też wdzięczny za informacje na temat dostępności serwisów oraz części


RE: Kia Rio - opinie - buczek12 - 02-29-2012 11:47 AM

(02-29-2012 07:45 AM)LECH napisał(a):  Mojej żonce się marzy to auto moglibyście powiedzieć o nim coś więcej interesuje mnie głównie jego ewentualna awaryjność i byłbym też wdzięczny za informacje na temat dostępności serwisów oraz części

Dla kobiety auto jak znalazł. Części powszechnie dostępne, z serwisami się często nie widzimy, chyba, że wjedziemy w płot Język Chciałbym mieć takie auto w czasach, kiedy dopiero zaczynałem jeździć, tak to mogę podsumować.