Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga
Kia Rio - opinie - Wersja do druku

+- Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga (http://www.forumkia.com)
+-- Dział: Modele (/forum-3.html)
+--- Dział: Kia Rio (/forum-8.html)
+--- Wątek: Kia Rio - opinie (/thread-7.html)

Strony: 1 2 3


RE: Kia Rio - opinie - krisssu82 - 02-29-2012 08:44 PM

Mnie się tak średni podoba ale również muszę podkreślić fakt że dla początkującego kierowcy to na prawdę ciekawa opcja


RE: Kia Rio - opinie - bubus107 - 02-29-2012 09:00 PM

Wow, takie autko sobie kiedyś sprawię. Naprawdę niezły, ma w sobie ten zawadiacki charakter, ale jest jednocześnie stonowane i eleganckie. Tylko znów - cena nowych modeli nie na moją kieszeń :\


RE: Kia Rio - opinie - krisssu82 - 02-29-2012 09:11 PM

Polecam zastanowić się nad używanymi z tym że w takim wypadku trzeba się liczyć z tym że prawdziwy stan auta może być dobrze maskowany przez sprzedającego właściciela. Gdybyś się zdecydował na używane to w tym przypadku zwróć uwagę na karoserie wiem po sobie że korozja to początek wszelkich problemów


RE: Kia Rio - opinie - bubus107 - 02-29-2012 09:28 PM

(02-29-2012 09:11 PM)krisssu82 napisał(a):  Polecam zastanowić się nad używanymi z tym że w takim wypadku trzeba się liczyć z tym że prawdziwy stan auta może być dobrze maskowany przez sprzedającego właściciela. Gdybyś się zdecydował na używane to w tym przypadku zwróć uwagę na karoserie wiem po sobie że korozja to początek wszelkich problemów

Tak jest chyba z każdym autem - najlepiej dopytać sprzedawcę, porównać cenowo z innymi autami z tego samego modelu, może jakaś jazda próbna. Z tą karoserią dobra rada, może kiedyś się zastosuję, nie wiedziałem, że to ma takie znaczenie.


RE: Kia Rio - opinie - garus - 03-01-2012 03:41 AM

To trzecie zdjęcie z pierwszego posta sugeruje, że to naprawdę fajne auto, a tak niestety nie jest. Przeciętniak pod każdym względem, nie zyskało ono mojej sympatii po paru jazdach próbnych.


RE: Kia Rio - opinie - Hortex - 03-01-2012 07:41 AM

Chyba troszke przesadziles. Do przecietniaka, to mu jednak daleko Uśmiech


RE: Kia Rio - opinie - Krzychu20 - 03-05-2012 05:00 AM

Nie znam bliżej tego auta ale zdecydowałem się na wypowiedź w kontekście postu mówiącego o kupnie samochodów używanych i chciałem całkowicie to potwierdzić znajomy kupił kilka lat temu używanego forda niby z zaufanego komisu i tak dalej... pół roku temu mieliśmy okazje pogadać okazało się że od tej pory wpakował w niego już prawie połowę jego ceny


RE: Kia Rio - opinie - Jurek - 03-05-2012 05:12 AM

Też znam takie historie i to wiele A jedną się nawet z wami podzielę jakoś w poprzednim miesiącu kolega miał wypadek dość poważny bo ściągali go z pobocza lawetą. Na środku drogi szlag trafił wał korbowy i szczęście że nie jechał szybko bo nie wiadomo jakby się to mogło skończyć Dodam że auto oczywiście zakupione w komisie podobno był drugim właścicielem


RE: Kia Rio - opinie - andrea1 - 10-23-2013 10:26 PM

jeżdżę taką Kia Rio i jestem naprawdę zadowolony. samochód niewadliwy, w miarę przystępnie pali. jest OK polecam