Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga

Pełna wersja: Skóra czy syntetyki?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jakie wykończenia aut wolicie? Minimalistyczne syntetyki, plastik i chrom, czy może ciepłą i luksusową skórę? Może nawiązać się ciekawa dyskusja, jestem ciekaw waszych zdań.
Skóra i chrom to zdecydowani faworyci, plastiki źle mi się kojarzą..
Jakieś uzasadnienie? Dobrze dobrane plastiki i tworzywa sztuczne potrafią oddać futuryzm co lepszych modeli o wiele lepiej, niż wyświechtana skóra i tandetne chromy. Przynajmniej ja tak to widzę. Odchodzimy powoli od materiałów organicznych i metalowych błyskotek. Przypominam, mamy XXIw! Język
Mamy, mamy, ale nie każdemu musi to odpowiadać, prawda? Język Zgadzam się z tym, że dobrze dobrane plastiki i tworzywa sztuczne trzymają poziom, ale zraziłem się do tego typu dodatków. Zazwyczaj wpadały mi w ręce samochody z niezbyt trafnym doborem, odniosłem wrażenie, że dziś już nikt nie ma wyczucia : /
Nie wybrzydzam pod tym względem i sądzę, że każda z wymienionych opcji ma swoje dobre strony, które sprzyjają ocenie. Jest tylko jeden warunek - ludzie tworzący projekty samochodowych wnętrz powinni mieć choć trochę estetycznego i stylistycznego wyczucia. Bez tego ani rusz.
Też jestem zdania, że wszystko zależy od designu. Nie da się jednoznacznie określić, które materiały są lepsze. Ferrari z plastikami wyglądałoby beznadziejnie np. Za to skóra w jakimś low-endowym Sedanie to porażka...
Skury w prawdzie nie ekologiczne ale o wiele bardziej wygodne no i jednak bardziej stylowe
Skóra i drewno - w to mógłbym zainwestować porządną kaskę na wykończenie wymarzonego samochodziku Uśmiech
Hm, nie widziałem jeszcze chyba samochodu wykańczanego PRAWDZIWYM drewnem, nawet w przypadku tych droższy modeli wygląda to na jakiś syntetyk z naklejoną folią imitującą drewno. Mogę się oczywiście mylić Język
Oj, garus, zdziwilbys sie i to mocno. Co prawda, w niektorych produkcjach powsadzane sa imitacje drewna, ale w niektorych z tych drozszych modeli na wyzszym poziomie jest to prawdziwe drewno
Stron: 1 2
Przekierowanie