Rejestracja



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skóra czy syntetyki?
02-29-2012, 12:50 PM
Post: #1
Skóra czy syntetyki?
Jakie wykończenia aut wolicie? Minimalistyczne syntetyki, plastik i chrom, czy może ciepłą i luksusową skórę? Może nawiązać się ciekawa dyskusja, jestem ciekaw waszych zdań.

Byle do przodu Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-29-2012, 12:56 PM
Post: #2
RE: Skóra czy syntetyki?
Skóra i chrom to zdecydowani faworyci, plastiki źle mi się kojarzą..

Samochody, tapety i szybkie kobiety Ninja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-29-2012, 01:00 PM
Post: #3
RE: Skóra czy syntetyki?
Jakieś uzasadnienie? Dobrze dobrane plastiki i tworzywa sztuczne potrafią oddać futuryzm co lepszych modeli o wiele lepiej, niż wyświechtana skóra i tandetne chromy. Przynajmniej ja tak to widzę. Odchodzimy powoli od materiałów organicznych i metalowych błyskotek. Przypominam, mamy XXIw! Język

Byle do przodu Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-29-2012, 01:13 PM
Post: #4
RE: Skóra czy syntetyki?
Mamy, mamy, ale nie każdemu musi to odpowiadać, prawda? Język Zgadzam się z tym, że dobrze dobrane plastiki i tworzywa sztuczne trzymają poziom, ale zraziłem się do tego typu dodatków. Zazwyczaj wpadały mi w ręce samochody z niezbyt trafnym doborem, odniosłem wrażenie, że dziś już nikt nie ma wyczucia : /

Samochody, tapety i szybkie kobiety Ninja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-29-2012, 01:22 PM
Post: #5
RE: Skóra czy syntetyki?
Nie wybrzydzam pod tym względem i sądzę, że każda z wymienionych opcji ma swoje dobre strony, które sprzyjają ocenie. Jest tylko jeden warunek - ludzie tworzący projekty samochodowych wnętrz powinni mieć choć trochę estetycznego i stylistycznego wyczucia. Bez tego ani rusz.

Dziadek Zen wie wszystko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-29-2012, 11:37 PM
Post: #6
RE: Skóra czy syntetyki?
Też jestem zdania, że wszystko zależy od designu. Nie da się jednoznacznie określić, które materiały są lepsze. Ferrari z plastikami wyglądałoby beznadziejnie np. Za to skóra w jakimś low-endowym Sedanie to porażka...

I'ts a me, Mario!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-29-2012, 11:59 PM
Post: #7
RE: Skóra czy syntetyki?
Skury w prawdzie nie ekologiczne ale o wiele bardziej wygodne no i jednak bardziej stylowe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 02:02 AM
Post: #8
RE: Skóra czy syntetyki?
Skóra i drewno - w to mógłbym zainwestować porządną kaskę na wykończenie wymarzonego samochodziku Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 03:36 AM
Post: #9
RE: Skóra czy syntetyki?
Hm, nie widziałem jeszcze chyba samochodu wykańczanego PRAWDZIWYM drewnem, nawet w przypadku tych droższy modeli wygląda to na jakiś syntetyk z naklejoną folią imitującą drewno. Mogę się oczywiście mylić Język
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 03:42 AM
Post: #10
RE: Skóra czy syntetyki?
Oj, garus, zdziwilbys sie i to mocno. Co prawda, w niektorych produkcjach powsadzane sa imitacje drewna, ale w niektorych z tych drozszych modeli na wyzszym poziomie jest to prawdziwe drewno
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

internet mierzęcice