Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga

Pełna wersja: Kia Optima - opinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Kia Optima - trudno mi tutaj cokolwiek napisać bo ten samochód w Polskich salonach zagości dopiero w styczniu 2012.

Z wyglądu jest całkiem nieźle. Cena jak dla mnie zdecydowanie za wysoka bo trzeba będzie wyłożyć ponad 82 000zł za auto w benzynie.

Według moich informacji samochód będzie posiadał sześciobiegową skrzynie automatyczną lub manualną. Będzie dostępny w wersji benzynowej, diesel'u i hybrydzie więc wybór jest dość spory.

Na zdjęciach prezentuje się tak:
[Obrazek: 75636e7b4b03cf5a42c53769944f3eed,0,1.jpg]

[Obrazek: 161de978e7ace383def007cbe27c8396,21,1.jpg]

[Obrazek: 2cad997f4f62a093dc6f029bada80b85,21,1.jpg]

[Obrazek: bc4a78683e9ccef4ad109e69812a517d,21,1.jpg]
Całkiem niezły samochód, szkoda tylko że taki drogi. Stylistyka mi się podoba choć wygląd prędkościomierza bym zmienił.
Zdecydowanie takim czymś nie powstydził bym się jeździć po naszych drogach , świetny układ deski rozdzielczej
To jest to czym bym chcial jeżdzić po miescie a nawet stać w korkach, uwielbiam przednia linie i sposób jak łaczy się ze reflektorami. Tym troszke podjeźdza Audi ale tez fajny
Polecam filmik z auto Świata,
http://www.youtube.com/watch?v=Zku7iugoTN8
do tego jest do kupienia chyba od 80 tys
Dzięki za linka ciekawa recenzja samochodziku, powinni testować mocniejszą wersję
(12-21-2011 07:15 PM)KiaManiak napisał(a): [ -> ]Polecam filmik z auto Świata,
http://www.youtube.com/watch?v=Zku7iugoTN8
do tego jest do kupienia chyba od 80 tys

Tak, ceny zaczynają się od 80 000zł ale za jakiś czas będzie już można kupić używkę za przynajmniej połowę tej ceny a jak na tak dobrze wyglądający samochód jest to świetna cena.
Wygląd siedzeń średnio mi się podoba, ale poza tym autko wygląda całkiem nieźle. Nadwozie niczego sobie.
Od pewnego czasu noszę się z zamiarem kupna. Już niedługo... Uśmiech
No, stylistyka moim zdaniem bez zarzutu. Porządne, bardzo ładne autko. Z wnętrzem gorzej, można narzekać.
Można, można, wiadomo, jak kto woli. Ale generalnie niezły samochodzik, który mam nadzieję w końcu uda mi się zakupić. Może Oczko
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie