Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga

Pełna wersja: CB radio do 500zł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Szukam dobrego CB radia do mojej kii ceed, cena do 500zł. Co jest ważniejsze radio czy antena?
EX-40 POLMAR / LAFAYETTE ERMES
EX-40 POLMAR / LAFAYETTE ERMES

Rozbudowany radiotelefon CB marki Lafayette. Wyjątkowo modernistyczna stylizacja radia. Łatwy dostęp do menu radiotelefonu dzięki klawiszowi funkcyjnemu. Bardzo mały, poręczny, dynamiczny mikrofon wyposażono w elastyczny kabel spiralny i włącznik automatycznego filtra redukującego szumy (ASQ).

Tego dorwiesz do 400 zł , reszte wydaj na antene
A ja polece CB Radio President Tommy ASC, idzie kupić w granicach 400-600 zł ale czasem są też w zestawach z miare fajna antenką
Model stabo sobie chwalą , na poniższym linku masz zestaw z anteną mieszczacy sie w budzecie
http://strefakierowcy.pl/1890,stabo-xm-3...2-cm-.html
Ja mam unidena i mam duże problemy z szumieniem tego radia więc nie polecam.
(12-22-2011 05:55 AM)raszbu napisał(a): [ -> ]Ja mam unidena i mam duże problemy z szumieniem tego radia więc nie polecam.

Możesz mieć źle ustawione radio bo ja także mam unidena i nic mi nie szumi.
Słyszałem opinię, że jak CB to tylko President. Może warto się trzymać tej dewizy, bo nie pojawiła się tylko raz Oczko.
W miarę fajne Mio też do pięciu stówek kupisz bez problemu. Ja sobie chwalę. Nie wiem jak inni Uśmiech
Tylko i wyłącznie President. Jeśli dobrze zakręcisz się na Allegro, to znajdziesz masę dobrych okazji. Używane w dobrym stanie dostaniesz już za 200zł. Linków nie wrzucę, bo pewnie to niezbyt mile widziany, aleś na pewno kumaty, to sobie wynajdziesz. Pozdrawiam.
President najlepsze ale jednocześnie najdroższe ja polecam też CB Radia ALAN można je nabyć już za połowę ceny którą musielibyśmy przeznaczyć na Radio President a jakościowo aż tak sie nie różni tylko gwarancja zwykle krótsza
Stron: 1 2
Przekierowanie