Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga
Kia Picanto - opinie - Wersja do druku

+- Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga (http://www.forumkia.com)
+-- Dział: Modele (/forum-3.html)
+--- Dział: Kia Picanto (/forum-6.html)
+--- Wątek: Kia Picanto - opinie (/thread-5.html)

Strony: 1 2 3


RE: Kia Picanto - opinie - Hortex - 02-28-2012 09:52 PM

Kapitalny samochodzik. Siostra kupila go jakis czas temu i jest bardzo zadowolona. Ekonomiczny, wygodny i przyjemny w prowadzeniu. Stereotypy stereotypami ale nie dajmy sie zwariowac. Najpierw przekonajmy sie sami czy negatywne opinie sa sluszne.


RE: Kia Picanto - opinie - Dudek29 - 02-29-2012 03:46 AM

Spala srednio jakies 6l benzyny. Generalnie jest bardzo oszczedny. do 90km/h pali bardo podobnie do danych fabrycznych, ale tylko w lecie kiedy nie uzywa sie klimatyzacji. Plus taki, ze bez problemu da sie go odpalic przy duzych mrozach, nawet -25st.


RE: Kia Picanto - opinie - LECH - 02-29-2012 05:49 AM

Fajny miejski samochodzik bardzo przyjazny młodym kierowcom. Jego atuty to bezpieczeństwo komfort i o dziwo przestronność. Minusem moim zdaniem jest wygląd zwłaszcza wnętrze ponieważ większość elementów wykonana jest z twardego plastiku. przynajmniej tak było w wersji którą miałem okazje prowadzić


RE: Kia Picanto - opinie - krisssu82 - 02-29-2012 09:02 PM

Jestem po można powiedzieć "jeździe próbnej" i Ogólnie polecam dobrze się prowadzi bez zarzutu działa również system wspomagania kierownicy (tak żeby panie nie musiały się za bardzo nakręcić ) krótko mówiąc po tym jak usiadłem za kółko samochód sam wiedział jak ma mnie do siebie przekonać


RE: Kia Picanto - opinie - garus - 03-01-2012 04:11 AM

I to jest chyba najważniejsze, żeby auto do siebie nie zrażało jakimiś poronionymi rozwiązaniami. Ja takie autka lubię, więc ode mnie +1 Uśmiech


RE: Kia Picanto - opinie - MarioZen - 03-01-2012 05:39 AM

Hortex ma rację, nie dajmy się zwariować. Picanto akurat ma bardzo dużo zalet, jest sympatyczny dla oka, subtelny więc idealny dla płci pięknej...


RE: Kia Picanto - opinie - Hortex - 03-01-2012 07:42 AM

Dzieki za poparcie, MarioZen. Sluchajcie, moze zamiast sie spierac, zrobimy jakas ankiete na temat konkretnego modelu i tym samym dokonamy obiektywnej, zgodnej oceny?


RE: Kia Picanto - opinie - Baryła - 03-05-2012 01:14 AM

Ja jeżdżę Picanto bo zależało mi na kupnie ekonomicznego maleństwa do brykania głównie po mieście, a przecież lepsza taka Kia niż jakiś Smart czy Matiz.


RE: Kia Picanto - opinie - Krzychu20 - 03-05-2012 04:37 AM

CO do smarta i matiza to masz całkowita racje w sumie pusze przyznać że jeżeli zastanawiałeś się miedzy tymi dwoma samochodami to dokonałeś słusznego wyboru przy zakupie Picanto


RE: Kia Picanto - opinie - Jurek - 03-05-2012 04:39 AM

Smart to w ogóle nie jest auto to trzeba powiedzieć już na początku. A picanto znam dość dobrze wprawdzie nie z autopsji ale sporo czytałem artykułów o nim i słyszałem wiele dobrego