Rejestracja



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kia Picanto - opinie
12-19-2011, 07:00 AM
Post: #1
Kia Picanto - opinie
Jakie są wasze opinie o Kii Picanto?

Jest to najmniejszy samochód w ofercie kii a co za tym idzie ma najmniejsze spalanie. Samochód świetnie przystosowany do jazdy po mieście, można nim praktycznie wszędzie zaparkować. Jedyny minus - samochód raczej dla kobiet... Ja bym go nie kupił.

Samochód ma dwie edycje:
lata 2004 - 2010
[Obrazek: 1577_1.jpg]

od 2011
[Obrazek: 303467944_1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 05:15 AM
Post: #2
RE: Kia Picanto - opinie
Samochody miejskie mają to do siebie że są małe a co za tym idzie uchodzą za babskie ale on według mnie na babski nie wygląda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 10:40 AM
Post: #3
RE: Kia Picanto - opinie
A mi się podoba Picanto, na miasto idealne, male zwinne i stylistycznie bardzo fajnie zrobione
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 10:57 AM
Post: #4
RE: Kia Picanto - opinie
W poprzedniej wersji bardzo pustakowa, i te lampy przednie..Nowa za to ma ciut za bardzo wyciągnięty przedni zderzach. Szkoda miejsca na parkingu Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 07:02 PM
Post: #5
RE: Kia Picanto - opinie
Silniki tylko w wersji z benzyna lub LPG Benzyna (69 - 85 KM): 1.0, 1.0 LPG, 1.2 ceny od 30 do 45 tys
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 07:48 PM
Post: #6
RE: Kia Picanto - opinie
Czyli wcale nie jest to taka jednostka, porownujac do fiata 500 to na pewno wolal bym tym Picanto poginać po miescie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-22-2011, 05:35 AM
Post: #7
RE: Kia Picanto - opinie
Kia ma to do siebie że szybko traci na wartości i używane auto można kupić za znacznie niższą cenę niż na przykład fiat 500 który swoją drogą mi się nie podoba bo przypomina mi garbusa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-18-2012, 07:37 AM
Post: #8
RE: Kia Picanto - opinie
zapomnieliście o lifcie w 2008. Sam mam taka jedynke po liftingu. Dużo poprawili w wyglądzie. W srodku też w porownaniu do pierwszej generacji zaszły duze zmiany. Fajnym akcentem są zegary od Ceed'a Język
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-20-2012, 12:34 AM
Post: #9
RE: Kia Picanto - opinie
O ile druga edycja wygląda znośnie (światła, linia, grill przypominają mi do złudzenia przedostatnią Fiestę), o tyle pierwsza wersja zwyczajnie mnie na drodze drażni. I sądzę że to nie tylko kwestia wyglądu, bo auto wygląda szkaradnie IMO, ale też ogólnego stereotyp, że pojazdem tym jeżdżą ludzie starsi i kobiety - mniej rozgarnięci uczestnicy ruchu drogowego. Wiem, że może trochę przesadzam, ale Picanto na drodze budzi we mnie podobne emocje do "L" na dachu samochodu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-28-2012, 08:31 AM
Post: #10
RE: Kia Picanto - opinie
Wszystko co piszecie powyżej w zasadzie by się zgadzało. Picanto to typowo miejski samochód całkiem ekonomiczny. A co do stereotypów to mają one swoje podstawy. Dobrym przykładem jest Fakt że moja Matka planuje zakup tego modelu Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

internet mierzęcice