Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga
Kia Carnival - opinie - Wersja do druku

+- Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga (http://www.forumkia.com)
+-- Dział: Modele (/forum-3.html)
+--- Dział: Kia Carnival (/forum-9.html)
+--- Wątek: Kia Carnival - opinie (/thread-8.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Kia Carnival - opinie - buczek12 - 02-29-2012 11:22 AM

Ale panowie narzekacie. Nie jest to szczyt myśli technicznej, ale chyba żaden z was nie obraziłby się, gdyby mu takie autko podarowano, co? Język Auto nie jest złe, a znam masę samochodów, które trzeba serwisować o wiele częściej.


RE: Kia Carnival - opinie - Hortex - 02-29-2012 11:55 AM

Narzekamy, bo jest na co i to chyba widac wyraznie, a nie kazdy ma tyle cierpliwosci, zeby uzerac sie z samochodem, ktory w przeznaczeniu powinien raczej odciazac wlasciciela-kierowce, nie odwrotnie.


RE: Kia Carnival - opinie - buczek12 - 02-29-2012 12:54 PM

W sumie racja - kiedyś te prostsze w konstrukcji auta można było samemu naprawiać "często i gęsto", co samo w sobie stanowiło jakieś tam hobby, obecnie jest to zadanie dla serwisu, a pojemność portfela nie jest nieskończona...


RE: Kia Carnival - opinie - krisssu82 - 02-29-2012 08:53 PM

Nie wiem czy o tym słyszeliście ale Carnival ma dość poważną wadę silnika i wiem to od znajomego serwisanta mianowicie olej z silnika dostaje się do wody. A oprucz tego użytkownicy narzekają na wadliwą klimatyzacje oraz szybko korodującą karoserie tak wiec na prawdę złe opinie mają swoje uzasadnienie.


RE: Kia Carnival - opinie - bubus107 - 03-01-2012 12:37 AM

Również słyszałem masę niepochlebnych opinii. Znajomy sobie nawet kiedyś zażartował, że skoro auto duże, to i trudniej wyłapać jakieś wady na taśmociągu. Coś w tym jest, mniejsze KIE nie są tak awaryjne i podatne na korozję.


RE: Kia Carnival - opinie - garus - 03-01-2012 03:37 AM

Widzę, że to kolejne forum, na którym wszyscy hejtują Carnival Język Też myślę, że za taką cenę można znaleźć coś mniej awaryjnego. A może jest tu ktoś, komu to autko przypasowało? Język


RE: Kia Carnival - opinie - Dudek29 - 03-01-2012 03:44 AM

Moze znalazlby sie ktos neutralny, komu wiele rzeczy zwyczajnie nie przeszkadza, ale poza tymi przypadkami sadze, ze tutaj raczej nie trafisz na fanow tego modelu.


RE: Kia Carnival - opinie - garus - 03-01-2012 04:12 AM

Tak tylko pytałem. Widzę, że tutaj chwalenie tego auta to jakieś tabu Język Piszecie tak, jakby inne marki nie miały takiej czarnej owcy w swoim stadzie Oczko


RE: Kia Carnival - opinie - MarioZen - 03-01-2012 04:31 AM

Inne marki także mają takie "czarne owce", oczywiście. Ale tutaj rozmawiamy przede wszystkim o produktach KII, prawda? Uśmiech


RE: Kia Carnival - opinie - Hortex - 03-01-2012 07:29 AM

Prawda Uśmiech A moze by tak zalozyc watek dot. innych marek? Dzial, gdzie bedziemy mogli dokonywac ocen w skali porownawczej dla lepszego obrazu itd. Co myslicie?