Rejestracja



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kia Carnival - opinie
12-19-2011, 07:24 AM
Post: #1
Kia Carnival - opinie
Kia Carnival - no i co o nim myślicie?

Canival jak sama nazwa wskazuje jest samochodem rodzinnym. Jeśli rodzinnym to chyba dla rodziny patologicznej. Jak będę miał swoje dzieci i będą niegrzeczne to za karę będę ich odwoził do szkoły tym samochodem tak żeby ich koleżanki i koledzy widzieli.

Kia Carnival ma dwie edycje, pierwszą produkowaną w latach 1999 - 2006, która wygląda tak:
[Obrazek: 524_1.jpg]

I drugą (od 2006 do nie wiadomo kiedy), która wygląda tak:
[Obrazek: 523_1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 05:29 AM
Post: #2
RE: Kia Carnival - opinie
Z nazwy samochód brzmi jak auto dla rozrywkowego faceta/kobiety którzy lubią zabalować no i jak się głębiej zastanowić to tak też wygląda tylko żeby nim jeździć to trzeba być mocno pijanym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 10:36 AM
Post: #3
RE: Kia Carnival - opinie
Podchodzi mi pod Amerykanskie SUV, rodzinne bezpieczne autko, jak ze spalaniem ?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 11:02 AM
Post: #4
RE: Kia Carnival - opinie
Carnival? to sie Karavan powinno nazywać hehe.
Duże i może przestronne w środku ale ja tez bym tylko za kare swoje dzieci w tym wozil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 07:18 PM
Post: #5
RE: Kia Carnival - opinie
Samochód nie nadaje sie do eksploatacji w polskich warunkach. Posiada dużo wad, ale jeżeli ktoś chce być "poważanym" i decyduje się na zakup najtańszego vana, to może mieć pretensję tylko do siebie. Spotkałem się również z Carnivalami, które nie wykazują dużo usterek.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 07:41 PM
Post: #6
RE: Kia Carnival - opinie
Czytałem na jakimś forum internetowym żę faktycznie jest to jedna z tańszych wersji vana co przeklada sie na jego wadliwość niestety
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-22-2011, 05:41 AM
Post: #7
RE: Kia Carnival - opinie
Swoją drogą: Widzieliście kiedyś któryś z tych samochodów na Polskich drogach bo ja nigdy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-27-2012, 09:33 AM
Post: #8
RE: Kia Carnival - opinie
Nazwa kojarzy się mocno ze słowem "karnawał", ale gdzie w tym modelu zabawa? Estetyka i ogół wyglądu jakoś nie porywają siedzenia. Jak się jeździ i jak się mają względy techniczne - nie mam pojęcia. Ten model ceniam powierzchownie.

Dziadek Zen wie wszystko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-27-2012, 10:04 AM
Post: #9
RE: Kia Carnival - opinie
Zgodzę się z MarioZen, zabawy tu jakoś nie czuć, a już na pewno nie widać. Niestety. Nie kręci, nie porywa, nie nakłania do kupna kompletnie.

Samochody, tapety i szybkie kobiety Ninja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-27-2012, 07:58 PM
Post: #10
RE: Kia Carnival - opinie
Gdyby tak zmienić kształt nadwozia, zwłaszcza przedniej części... Pewnie byłoby lepiej. Przyjemniej patrzyłoby się na ten model. Wady techniczne - doczytałem i z tego, co widzę, to jest średnio, nawet bardzo. Ogółem regularne wizyty u mechanika, zero przyjemności z posiadania i prowadzenia.

Dziadek Zen wie wszystko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

internet mierzęcice