Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga

Pełna wersja: Kia Carnival - opinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Kia Carnival - no i co o nim myślicie?

Canival jak sama nazwa wskazuje jest samochodem rodzinnym. Jeśli rodzinnym to chyba dla rodziny patologicznej. Jak będę miał swoje dzieci i będą niegrzeczne to za karę będę ich odwoził do szkoły tym samochodem tak żeby ich koleżanki i koledzy widzieli.

Kia Carnival ma dwie edycje, pierwszą produkowaną w latach 1999 - 2006, która wygląda tak:
[Obrazek: 524_1.jpg]

I drugą (od 2006 do nie wiadomo kiedy), która wygląda tak:
[Obrazek: 523_1.jpg]
Z nazwy samochód brzmi jak auto dla rozrywkowego faceta/kobiety którzy lubią zabalować no i jak się głębiej zastanowić to tak też wygląda tylko żeby nim jeździć to trzeba być mocno pijanym.
Podchodzi mi pod Amerykanskie SUV, rodzinne bezpieczne autko, jak ze spalaniem ?
Carnival? to sie Karavan powinno nazywać hehe.
Duże i może przestronne w środku ale ja tez bym tylko za kare swoje dzieci w tym wozil
Samochód nie nadaje sie do eksploatacji w polskich warunkach. Posiada dużo wad, ale jeżeli ktoś chce być "poważanym" i decyduje się na zakup najtańszego vana, to może mieć pretensję tylko do siebie. Spotkałem się również z Carnivalami, które nie wykazują dużo usterek.
Czytałem na jakimś forum internetowym żę faktycznie jest to jedna z tańszych wersji vana co przeklada sie na jego wadliwość niestety
Swoją drogą: Widzieliście kiedyś któryś z tych samochodów na Polskich drogach bo ja nigdy?
Nazwa kojarzy się mocno ze słowem "karnawał", ale gdzie w tym modelu zabawa? Estetyka i ogół wyglądu jakoś nie porywają siedzenia. Jak się jeździ i jak się mają względy techniczne - nie mam pojęcia. Ten model ceniam powierzchownie.
Zgodzę się z MarioZen, zabawy tu jakoś nie czuć, a już na pewno nie widać. Niestety. Nie kręci, nie porywa, nie nakłania do kupna kompletnie.
Gdyby tak zmienić kształt nadwozia, zwłaszcza przedniej części... Pewnie byłoby lepiej. Przyjemniej patrzyłoby się na ten model. Wady techniczne - doczytałem i z tego, co widzę, to jest średnio, nawet bardzo. Ogółem regularne wizyty u mechanika, zero przyjemności z posiadania i prowadzenia.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie