Rejestracja



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc przy wyborze samochodu
03-01-2012, 12:37 AM
Post: #1
Pomoc przy wyborze samochodu
Panowie zwracam się do was z ogromną prośbą zastanawiam się nad kupnem samochodu dla żony oboje jesteśmy jeszcze młodymi kierowcami nie dokońca znamy się na motoryzacji i mamy problem z wyborem odpowiedniego samochodu poniżej zamieszczę listę rzeczy na które zwracam uwagę:

zależało by nam na samochodzie

Nowym, możliwie bez awaryjnym, którego nie trzeba by zmieniać przez kilka najbliższych lat, mało palącym i bezpiecznym przestronność puki co nam nie potrzebna bo nie mamy dzieci. możemy też zaoszczędzić na komforcie szukamy raczej czegoś małego o miejskim charakterze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 12:43 AM
Post: #2
RE: Pomoc przy wyborze samochodu
Zapomniałeś dodać jaki masz budżet bo tak w ciemno ciężko coś dobrze doradzić
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 12:47 AM
Post: #3
RE: Pomoc przy wyborze samochodu
Faktycznie to najważniejsze Uśmiech mamy w tej chwili 31 000 ale zawsze możemy jeszcze coś pokombinować jeżeli samochód będzie tego warty
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 12:59 AM
Post: #4
RE: Pomoc przy wyborze samochodu
No ja zaproponowałbym ci przemyślenie zakupu Vengi lub Picanto wydaje mi się że spełniałby twoje oczekiwania cena nowej vengi to 38 000 a picento juz za 30 000 można spokojnie dostać oba auta są naprawdę solidne i godne polecenia z tego co pamiętam to na forum jest kilka tematów odnośnie tych dwóch modeli także poczytaj i w razie nie jasności pytaj
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 01:10 AM
Post: #5
RE: Pomoc przy wyborze samochodu
Jeżeli dla żony to najlepiej Picanto to naprawdę łatwy w prowadzeniu i bezpieczny samochód w dodatku typowo miejski o ile się nie mylę spala około 6 litrów na 100 w mieście także z powyższego opisu widzę że by pasowało
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 01:19 AM
Post: #6
RE: Pomoc przy wyborze samochodu
Ja na twoim miejscu brałbym pod uwagę Kie Venga jest mniejsza i mniej pali jedynie wiecej kosztuje ale też bez przesady bo rocznik 2010 jest już od 35 ooo zł a konkretów dowiesz się np z tego forum
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 01:23 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2012 01:25 AM przez ADIPI.)
Post: #7
RE: Pomoc przy wyborze samochodu
Z nowych modeli KIA to na pewno Venga idealne dla młodego kierowcy i na pierwszy samochód serio polecam natomiast picanto też ma wiele plusów ale lepiej dopłacić do Venga przynajmniej moim zdaniem
A i swoją drogą jeżeli szukasz czegoś w tym guście to pewnie też zastanawiasz się nad yariską ale tą odrazu ci odradzam mimo że wychodzi to taniej ponieważ toyota yaris to auto do 100 000 km
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 01:34 AM
Post: #8
RE: Pomoc przy wyborze samochodu
Co do Yaris w 100% się zgadzam. Po 100 000 km okazuję się że auto ma jakąś wadę ze sprzęgłem i najlepiej od razu się tym zająć bo to może być początek do dalszych problemów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 01:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2012 01:43 AM przez giano.)
Post: #9
RE: Pomoc przy wyborze samochodu
Dzięki za komentarze faktycznie te 2 modele spełniały by moje oczekiwania z tym że zastanawiają mnie jeszcze kwestie z ogólną awaryjnością tych samochodów oraz czy orientujecie się co do tych 7 lat gwarancji ? bo w sumie ta informacja o 7 latach skłoniła mnie do poszukania czegoś w salonach KIA
Dzięki za komentarze faktycznie te 2 modele spełniały by moje oczekiwania z tym że zastanawiają mnie jeszcze kwestie z ogólną awaryjnością tych samochodów oraz czy orientujecie się co do tych 7 lat gwarancji ? bo w sumie ta informacja o 7 latach skłoniła mnie do poszukania czegoś w salonach KIA
A czy ktoś jeszcze mógłby mi powiedzieć coś serwisach interesuje mnie czy nie ma problemów z serwisami ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 01:45 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2012 01:47 AM przez ADIPI.)
Post: #10
RE: Pomoc przy wyborze samochodu
w zasadzie wszystkie odpowiedzi na twoje pytania są już na forum podeśle ci link http://www.forumkia.com/thread-116-post-398.html#pid398
A z tą gwarancją to raczej musi być prawda chyba żeby założyć że KIA oszukała całą europe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

internet mierzęcice