Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga
Kia Ceed - czy warto? - Wersja do druku

+- Forum KIA - Cee'd, Sportage, Picanto, Sorento, Rio, Soul, Venga (http://www.forumkia.com)
+-- Dział: Modele (/forum-3.html)
+--- Dział: Kia Cee'd (/forum-4.html)
+--- Wątek: Kia Ceed - czy warto? (/thread-4.html)

Strony: 1 2 3


Kia Ceed - czy warto? - aras126p - 12-19-2011 04:06 AM

Jak już pisałem w jednym temacie zamierzam kupić Kia Ceed.

Nurtuje mnie jedno pytanie: Czy warto ją kupić? Oczywiście ten model kii zbiera bardzo dobre recenzje - bardzo wiele nieoznakowanych radiowozów to właśnie kia ceed i to jest właśnie problem. Czy jak wyjadę moją kią to czy kierowcy jadący przede mną nie zaczną jeździć przepisowo?


RE: Kia Ceed - czy warto? - major - 12-20-2011 05:49 AM

Kia Ceed jest jednym z najlepszych samochodów w swojej klasie na rynku i to jest właśnie główny powód dla którego kie ceed należy kupić. Natomiast to że jeździ nią policja w Twoim regionie jest niewątpliwym odstraszaczem dla potencjalnego kupca.


RE: Kia Ceed - czy warto? - aras126p - 12-21-2011 05:32 AM

Według mnie jest to trochę strzał w kolano Kii bo zmniejszyli zainteresowanie swoim samochodem wśród nie policjantów ale i tak go chyba kupię bo kia ceed nie jest wszędzie radiowozem.


RE: Kia Ceed - czy warto? - KiaManiak - 12-21-2011 10:34 AM

To chyba jest akurat na plus, bo wtedy oni zwalniają a ty mozesz ich spokojnie wyprzedzić Uśmiech


RE: Kia Ceed - czy warto? - Gonzales_DK - 12-21-2011 10:53 AM

Disel mniej spali na dłuższych trasach a silniczki mogą spokojnie wyciągnać ponad 200 K, chyba jednak disel Uśmiech


RE: Kia Ceed - czy warto? - KiaManiak - 12-21-2011 07:06 PM

Kilka lat temu sąsiad miał RIO, i dopóki nie przyszła powódź i zatopiła auto to nie miał z nim problemów.
Pewną wadą może być niedużo części zamiennych na rynku wtórnym. Ale auta same w sobie nie są złe.


RE: Kia Ceed - czy warto? - Gonzales_DK - 12-21-2011 07:47 PM

Ciekawe co stało się z tym samochodzikiem. Sprzedał jako auto po powodzi czy może osuszył i dalej jeździ ?


RE: Kia Ceed - czy warto? - raszbu - 12-22-2011 05:32 AM

Nie znam nikogo kto chciałby jeździć autem po powodzi bo to duże ryzyko na wysokie koszty. Plusem jest tylko to że takie auta są znacznie tańsze.


RE: Kia Ceed - czy warto? - Dante - 02-19-2012 11:38 PM

Warto, warto! Ja jestem szczęśliwym posiadaczem kii Ceed i jestem z niej bardzo zadowolony. Praktycznie żadnych problemów nie sprawia.


RE: Kia Ceed - czy warto? - bouli - 02-20-2012 12:57 AM

Jest to chyba najpopularniejsze auto tego producenta, dodatkowo są naprawdę ładne, eleganckie, szczególnie hatchback... Brać, jeśli umiecie sami sobie przy aucie porobić, bo podobno serwis leży, ale to w innym temacie.