Rejestracja



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kia Ceed - czy warto?
12-19-2011, 04:06 AM
Post: #1
Kia Ceed - czy warto?
Jak już pisałem w jednym temacie zamierzam kupić Kia Ceed.

Nurtuje mnie jedno pytanie: Czy warto ją kupić? Oczywiście ten model kii zbiera bardzo dobre recenzje - bardzo wiele nieoznakowanych radiowozów to właśnie kia ceed i to jest właśnie problem. Czy jak wyjadę moją kią to czy kierowcy jadący przede mną nie zaczną jeździć przepisowo?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-20-2011, 05:49 AM
Post: #2
RE: Kia Ceed - czy warto?
Kia Ceed jest jednym z najlepszych samochodów w swojej klasie na rynku i to jest właśnie główny powód dla którego kie ceed należy kupić. Natomiast to że jeździ nią policja w Twoim regionie jest niewątpliwym odstraszaczem dla potencjalnego kupca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 05:32 AM
Post: #3
RE: Kia Ceed - czy warto?
Według mnie jest to trochę strzał w kolano Kii bo zmniejszyli zainteresowanie swoim samochodem wśród nie policjantów ale i tak go chyba kupię bo kia ceed nie jest wszędzie radiowozem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 10:34 AM
Post: #4
RE: Kia Ceed - czy warto?
To chyba jest akurat na plus, bo wtedy oni zwalniają a ty mozesz ich spokojnie wyprzedzić Uśmiech
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 10:53 AM
Post: #5
RE: Kia Ceed - czy warto?
Disel mniej spali na dłuższych trasach a silniczki mogą spokojnie wyciągnać ponad 200 K, chyba jednak disel Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 07:06 PM
Post: #6
RE: Kia Ceed - czy warto?
Kilka lat temu sąsiad miał RIO, i dopóki nie przyszła powódź i zatopiła auto to nie miał z nim problemów.
Pewną wadą może być niedużo części zamiennych na rynku wtórnym. Ale auta same w sobie nie są złe.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 07:47 PM
Post: #7
RE: Kia Ceed - czy warto?
Ciekawe co stało się z tym samochodzikiem. Sprzedał jako auto po powodzi czy może osuszył i dalej jeździ ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-22-2011, 05:32 AM
Post: #8
RE: Kia Ceed - czy warto?
Nie znam nikogo kto chciałby jeździć autem po powodzi bo to duże ryzyko na wysokie koszty. Plusem jest tylko to że takie auta są znacznie tańsze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-19-2012, 11:38 PM
Post: #9
RE: Kia Ceed - czy warto?
Warto, warto! Ja jestem szczęśliwym posiadaczem kii Ceed i jestem z niej bardzo zadowolony. Praktycznie żadnych problemów nie sprawia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-20-2012, 12:57 AM
Post: #10
RE: Kia Ceed - czy warto?
Jest to chyba najpopularniejsze auto tego producenta, dodatkowo są naprawdę ładne, eleganckie, szczególnie hatchback... Brać, jeśli umiecie sami sobie przy aucie porobić, bo podobno serwis leży, ale to w innym temacie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

internet mierzęcice