Rejestracja



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakup kijanki - wątpliwości
03-09-2012, 01:26 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2012 01:34 AM przez sroczkinho.)
Post: #4
RE: zakup kijanki - wątpliwości
już wszystko wiem, nie ma możliwości by ten grill był w samochodzie z 2007 roku, nigdy nie był dostępny w opcji... więc dzwon, ale lepiej się zadziało dzisiaj Duży uśmiech... Znalazłem inną kijankę, w której się zakochałem od pierwszego wejrzenia... Uśmiech, jeszcze facet odpalił ją i od razu moja ulubiona piosenka w radio - pierwsza myśl - samochód mnie wybrał Uśmiech. Oto ta piękna KIA Duży uśmiech :
http://modlinska271.otomoto.pl/kia-cee-d...escription
Coś mi odbiło i zastanawiałem się, czy w ogóle jest sens ją sprawdzać... na całe szczęście opanowałem ekscytację, pojechałem do autoryzowanego serwisu KIA na ul. Morelową w Warszawie i... samochód jest po jakiś masakrycznych przejściach, tylko 2 drzwi z jednej strony nie były malowane! Szpachla wszędzie, łącznie z dachem, progi, wszystko było robione, nie było praktycznie części która nie była dotknięta :O Uśmiech. Osłona silnika od diesla chociaż to była benzyna, śruby stare, śruby nowe, czujnika lakieru szalał przez całą skalę, sprzęgło końcóweczka a auto ma niby 34 000 przebiegu, okazało się, że miała cztery przeglądy w karcie serwisowej z czego w komputerze były tylko trzy... itd. itd w razie czego daję link by ktoś nieopatrznie się nie skusił Szczęśliwy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
zakup kijanki - wątpliwości - sroczkinho - 03-07-2012, 03:28 PM
RE: zakup kijanki - wątpliwości - Admin - 03-07-2012, 10:18 PM
RE: zakup kijanki - wątpliwości - sroczkinho - 03-09-2012 01:26 AM
RE: zakup kijanki - wątpliwości - Admin - 03-12-2012, 07:54 AM
RE: zakup kijanki - wątpliwości - Admin - 03-12-2012, 10:27 PM
RE: zakup kijanki - wątpliwości - Karys - 03-14-2012, 07:18 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

internet mierzęcice