Rejestracja



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakup kijanki - wątpliwości
03-12-2012, 05:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2012 05:42 PM przez sroczkinho.)
Post: #6
RE: zakup kijanki - wątpliwości
(03-12-2012 07:54 AM)Admin napisał(a):  Faktycznie auto na zdjęciach wygląda jakby bylo w stanie idealnym... ale to właśnie daje do myślenia - bo jednak ~5lat to już robi swoje. Więc jak jest za pięknie, to jednak się okazuje - że może być fatalnie.
Niby kupując nowe auto najwięcej się traci, ale przynajmniej jest pewność, że auto nie było składane z kilku.
Moje ma już 2,5 roku i w sumie idealny wiek, sprzedając je teraz bym chyba największą głupotę w życiu zrobił.
Życzę powodzenia w szukaniu Uśmiech

znalazłem, kupiłem i jestem bardzo zadowolony ( jak na razie ). Co prawda przekroczyłem zaplanowany budżet i w sumie kupiłem samochód co trochę przeczy jednej z zasad jakimi się kierowałem przy wyborze czyli by było to auto z dynamicznym, ale oszczędnym silnikiem Uśmiech, ale w sumie one kozie death. Kupiłem Kie Pro Cee'd 2,0 CRDI 140 KM optimum plus z maja 2008 roku. Oczywiście wcześniej dogłębnie ją sprawdziłem i stan bardzo dobry - 117000 przebiegu to średnio mało, ale praktycznie pewność, że nie licznik nie był kręcony. Jedynym mankamentem jaki zauważyłem... co zresztą mnie bardzo denerwuje Uśmiech, to skrzypiące plastiki gdzieś przy desce rozdzielczej... Staram się na razie zlokalizować źródło Uśmiech, tak w ogóle to da się coś z tym zrobić, czytałem coś o jakiś podkładkach z filcu, silikonie... ale na ile to jest skuteczne, nie wiem. Może jakieś inne pomysły jak to wyeliminować. Z drugiej strony, żeby tylko ludzie takie problemu mieli z samochodami... Chciałem w ogóle podziękować Tobie za zaangażowanie się w pomoc mi i poświęcenie swojego wolnego czasu Oczko Uśmiech.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
zakup kijanki - wątpliwości - sroczkinho - 03-07-2012, 03:28 PM
RE: zakup kijanki - wątpliwości - Admin - 03-07-2012, 10:18 PM
RE: zakup kijanki - wątpliwości - Admin - 03-12-2012, 07:54 AM
RE: zakup kijanki - wątpliwości - sroczkinho - 03-12-2012 05:40 PM
RE: zakup kijanki - wątpliwości - Admin - 03-12-2012, 10:27 PM
RE: zakup kijanki - wątpliwości - Karys - 03-14-2012, 07:18 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

internet mierzęcice