Rejestracja



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płyn do odmrażania szyb
03-05-2012, 03:51 AM
Post: #1
Płyn do odmrażania szyb
Chciałem zapytać was o to jakiego płynu używacie do odmrażania szyb waszych samochodów i czy w ogóle stosujecie tego typu środki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2012, 02:40 AM
Post: #2
RE: Płyn do odmrażania szyb
Ja nie stosuję, zapalam silnik, lecę ze szczotką czy drapakiem, a szyby od środka się ogrzewają i odmrożone w parę minut. co innego z odmrażaniem zamków, to inna para kaloszy, odkąd kluczyk mi przymarzł do zamka i się w nim złamał Niezdecydowany
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 06:08 AM
Post: #3
RE: Płyn do odmrażania szyb
Wydaje mi się że wszelkie środki typu płyn to nie potrzebny wydatek ja zawsze najlepiej po prostu włączyć samochód chwile poczekać i trochę poskrobać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 06:12 AM
Post: #4
RE: Płyn do odmrażania szyb
Ja swego czasu stosowałem płyn ale tylko do odmrażania zamków jednak przy obecnej zimie to nie było konieczne i przypuszczam że zimy będą już tylko takie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 07:29 AM
Post: #5
RE: Płyn do odmrażania szyb
NO nigdy nic nie wiadomo. Ale pamiętam jeszcze czasy kiedy wstawało się rano i ciężko było rozpoznać swój samochód bo wszystkie były przysypane śniegiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 07:30 AM
Post: #6
RE: Płyn do odmrażania szyb
Pamiętam jeszcze jakieś zabawne historię o tym jak ktoś przez przypadek zaczął odśnieżać auto sąsiada a potem już zawsze zaczynał odśnieżanie od rejestracji Uśmiech ale było minęło
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 07:32 AM
Post: #7
RE: Płyn do odmrażania szyb
Czyli ostatecznie uważacie że płyn to strata kasy i wystarczy trochę pracy rąk żeby przygotować samochód do drogi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 07:34 AM
Post: #8
RE: Płyn do odmrażania szyb
No ostatecznie tak. Te płyny to zdecydowanie babskie wynalazki. Co nie znaczy że jestem zwolennikiem odśnieżania w stylu "kółko o średnicy 40 cm na przedniej szybie a reszta sama się odmrozi"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 07:39 AM
Post: #9
RE: Płyn do odmrażania szyb
Dobrze że to dodałeś. Bo akurat przypomniała mi się historia z przed kilku lat jak właśnie tego typu agent wpakował się z podporządkowanej na drogę i przez nią przeleciał zatrzymał się na szczęście bez kolizyjnie na jakiś dziurach na poboczu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 07:44 AM
Post: #10
RE: Płyn do odmrażania szyb
A tak jeszcze w dodając w tym temacie. Wiem że dość popularnym sposobem na skrócenie porannej ktaorgi z odśnieżaniem jest położenie kartonu na szybę. nie wiem jak to się sprawdza bo nie prubowałem ale widuje coraz więcej kierowców korzystających z tego patentu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

internet mierzęcice