Rejestracja



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakup kijanki - wątpliwości
03-07-2012, 03:28 PM
Post: #1
zakup kijanki - wątpliwości
Jestem bardzo zainteresowany dokładnie tym autem, (już je oglądałem bo komis jest 3 km od miejsca mojego zamieszkania w razie czego proszę się ze mnie nie naśmiewać... Uśmiech) z tego co mi wiadomo kia cee'd z takim grillem była robiona od 2009 roku wiec od razu to wzbudza podejrzenia... proszę o pomoc i w razie czego wytłumaczenie jak 6 latkowi. Mam nadzieję, że udałem się pod dobry adres i to jest prawidłowe miejsce również do rozwiewania tego typu wątpliwości. Wiadomo, że to auto ma 115 koni to już zostało wyjaśnione . Pozdrawiam wszystkich właścicieli i ja mam zamiar nim wkrótce zostać


http://otomoto.pl/kia-cee-d-C22693847.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2012, 10:18 PM
Post: #2
RE: zakup kijanki - wątpliwości
Dokładnie - grill w standardzie był od 2009 roku. Ten prezentowany na zdjęciu jest ewidentnie sprzed faceliftingu który był na przełomie 2009/2010 roku. Co potwierdzają tylne lampy. Tylko nie jestem pewien czy czasem nie było opcji tego srebrnego grilla jako opcja w tych wcześniejszych modelach. Jak będę miał czas to poszukam - bo powinienem mieć ulotkę na takiego ceed'a sprzed 2009 roku i zobaczyło by się, czy dają to w opcji. Ew. można zadzwonić do salonu KIA - salonów jest sporo, jak w pierwszym nie będą chcieli (nie będą znali) odpowiedzi czy taki grill można było mieć we wcześniejszej wersji to do następnego dzwonić i gdzieś na pewno powiedzą.

Ogólnie wybór trafny, sam posiadam ceed'a z 2009 roku - tylko wersję już po liftingu, ten sam kolor tylko 126KM. Fajnie się jeździ.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2012, 01:23 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2012 04:53 AM przez sroczkinho.)
Post: #3
RE: zakup kijanki - wątpliwości
Dziękuję bardzo za odpowiedź i za pomoc, informacje bardzo przydatne, chyba zagoszczę tutaj na dłużej Oczko. Jeżeli byłbyś tak miły i udałoby Ci się dotrzeć do informacji o których piszesz to będę tutaj zaglądał Oczko, a jutro pojadę jeszcze raz obejrzeć tę kijankę z osobą, która się na tym lepiej ode mnie zna Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2012, 01:26 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2012 01:34 AM przez sroczkinho.)
Post: #4
RE: zakup kijanki - wątpliwości
już wszystko wiem, nie ma możliwości by ten grill był w samochodzie z 2007 roku, nigdy nie był dostępny w opcji... więc dzwon, ale lepiej się zadziało dzisiaj Duży uśmiech... Znalazłem inną kijankę, w której się zakochałem od pierwszego wejrzenia... Uśmiech, jeszcze facet odpalił ją i od razu moja ulubiona piosenka w radio - pierwsza myśl - samochód mnie wybrał Uśmiech. Oto ta piękna KIA Duży uśmiech :
http://modlinska271.otomoto.pl/kia-cee-d...escription
Coś mi odbiło i zastanawiałem się, czy w ogóle jest sens ją sprawdzać... na całe szczęście opanowałem ekscytację, pojechałem do autoryzowanego serwisu KIA na ul. Morelową w Warszawie i... samochód jest po jakiś masakrycznych przejściach, tylko 2 drzwi z jednej strony nie były malowane! Szpachla wszędzie, łącznie z dachem, progi, wszystko było robione, nie było praktycznie części która nie była dotknięta :O Uśmiech. Osłona silnika od diesla chociaż to była benzyna, śruby stare, śruby nowe, czujnika lakieru szalał przez całą skalę, sprzęgło końcóweczka a auto ma niby 34 000 przebiegu, okazało się, że miała cztery przeglądy w karcie serwisowej z czego w komputerze były tylko trzy... itd. itd w razie czego daję link by ktoś nieopatrznie się nie skusił Szczęśliwy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2012, 07:54 AM
Post: #5
RE: zakup kijanki - wątpliwości
Faktycznie auto na zdjęciach wygląda jakby bylo w stanie idealnym... ale to właśnie daje do myślenia - bo jednak ~5lat to już robi swoje. Więc jak jest za pięknie, to jednak się okazuje - że może być fatalnie.
Niby kupując nowe auto najwięcej się traci, ale przynajmniej jest pewność, że auto nie było składane z kilku.
Moje ma już 2,5 roku i w sumie idealny wiek, sprzedając je teraz bym chyba największą głupotę w życiu zrobił.
Życzę powodzenia w szukaniu Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2012, 05:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2012 05:42 PM przez sroczkinho.)
Post: #6
RE: zakup kijanki - wątpliwości
(03-12-2012 07:54 AM)Admin napisał(a):  Faktycznie auto na zdjęciach wygląda jakby bylo w stanie idealnym... ale to właśnie daje do myślenia - bo jednak ~5lat to już robi swoje. Więc jak jest za pięknie, to jednak się okazuje - że może być fatalnie.
Niby kupując nowe auto najwięcej się traci, ale przynajmniej jest pewność, że auto nie było składane z kilku.
Moje ma już 2,5 roku i w sumie idealny wiek, sprzedając je teraz bym chyba największą głupotę w życiu zrobił.
Życzę powodzenia w szukaniu Uśmiech

znalazłem, kupiłem i jestem bardzo zadowolony ( jak na razie ). Co prawda przekroczyłem zaplanowany budżet i w sumie kupiłem samochód co trochę przeczy jednej z zasad jakimi się kierowałem przy wyborze czyli by było to auto z dynamicznym, ale oszczędnym silnikiem Uśmiech, ale w sumie one kozie death. Kupiłem Kie Pro Cee'd 2,0 CRDI 140 KM optimum plus z maja 2008 roku. Oczywiście wcześniej dogłębnie ją sprawdziłem i stan bardzo dobry - 117000 przebiegu to średnio mało, ale praktycznie pewność, że nie licznik nie był kręcony. Jedynym mankamentem jaki zauważyłem... co zresztą mnie bardzo denerwuje Uśmiech, to skrzypiące plastiki gdzieś przy desce rozdzielczej... Staram się na razie zlokalizować źródło Uśmiech, tak w ogóle to da się coś z tym zrobić, czytałem coś o jakiś podkładkach z filcu, silikonie... ale na ile to jest skuteczne, nie wiem. Może jakieś inne pomysły jak to wyeliminować. Z drugiej strony, żeby tylko ludzie takie problemu mieli z samochodami... Chciałem w ogóle podziękować Tobie za zaangażowanie się w pomoc mi i poświęcenie swojego wolnego czasu Oczko Uśmiech.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2012, 10:27 PM
Post: #7
RE: zakup kijanki - wątpliwości
Co do skrzypień - to faktycznie u mnie to też się pojawia, tylko że w zimę. Jak plastiki twardnieją i widać się gdzieś tam "obijają". Jak tylko temp. jest 5-10'C problem znika. Może u Ciebie będzie podobnie, ja w zimę się już do tego przyzwyczaiłem - że jak wsiadam do zimnego auta, to czasem coś słychać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-14-2012, 07:18 AM
Post: #8
RE: zakup kijanki - wątpliwości
U mnie też zimą cośtam poskrzypuje, ale mnie to nie rusza jakoś szczególnie. Na wiosnę powinieneś zauważyć poprawę jeśli cię to drażni Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

internet mierzęcice