Rejestracja



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Ogrzewaniem Tylnej Szyby
03-13-2012, 08:15 AM
Post: #1
Problem z Ogrzewaniem Tylnej Szyby
Kolega prosił mnie o zamieszczenie tego wątku ponieważ ma problem. Nie dziala mu ogrzewanie tylnej szyby w kia rio 1,3 2003r byl u elektryka ,kostki ponoc i bezpieczniki ok,wlacznik pokazuje prawidlowe dzialanie ale nie działa wiecie coś o tym bliżej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 08:17 AM
Post: #2
RE: Problem z Ogrzewaniem Tylnej Szyby
Dziwne że Wizyta u elektryka nie przyniosła skutku bo to przecież jego działka. Wydaje mi się że to może być jakiś problem na kablach albo zaśniedziałe wtyki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 08:19 AM
Post: #3
RE: Problem z Ogrzewaniem Tylnej Szyby
Ja też się zdziwiłem i poleciłem mu spróbować załatwić sprawę u innego fachowca bo to dziwne że w zasadzie w prostej typowej usterce nie mógł sobie poradzić
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 08:22 AM
Post: #4
RE: Problem z Ogrzewaniem Tylnej Szyby
Z tego co wiem większość takich awarii to problem przerwanego kabla na styku auta i tylnej klapy. Ewentualnie winna może być taśma grzewcza szyby niech ten znajomy sprawdzi czy nie jest gdzieś przerwana
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 08:23 AM
Post: #5
RE: Problem z Ogrzewaniem Tylnej Szyby
Już sprawdziliśmy i taśma grzewcza jest w porządku. Jutro spróbujemy zdjąć plastik z klapy i sprawdzić te kable bo nic innego nie przychodzi nam do głowy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 08:24 AM
Post: #6
RE: Problem z Ogrzewaniem Tylnej Szyby
Sami nie powinniście się z tym bawić tylko podjechać do jakiegoś elektryka bo przypuszczam że i tak na własną rękę nie bedziecie tego naprawiać wiec po co szukać samemu przyczyny
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 08:27 AM
Post: #7
RE: Problem z Ogrzewaniem Tylnej Szyby
Jurek chociażby z pasji do majsterkowania Uśmiech Nie zamierzamy niczego zepsuć a ten plastik jest na zatrzaski wiec na pewno się nie połamie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 08:28 AM
Post: #8
RE: Problem z Ogrzewaniem Tylnej Szyby
nie twierdze że coś połamiecie albo zniszczycie. Mówię tylko że to jest robota dla elektryka i że porządny załatwi to od ręki. samodzielnie możecie wymyślić jakieś chwilowe rozwiązanie zastępcze no chyba że zamierzacie usunąć usterkę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 08:30 AM
Post: #9
RE: Problem z Ogrzewaniem Tylnej Szyby
Okazało się że to po prostu uszkodzone, przerwane kable. Dziwię się że elektryk tego nie sprawdził to przecież pierwsze rzuca się na myśl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 08:32 AM
Post: #10
RE: Problem z Ogrzewaniem Tylnej Szyby
Tak jak myślałem, dajcie znać ile wam za to policzy. I poproście jeszcze żeby sprawdził taśmę grzewczą bo może się tak złożyć że przyczyna będzie podwójna
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

internet mierzęcice