Rejestracja



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kia - diesel czy benzyna
12-20-2011, 05:40 AM
Post: #1
Kia - diesel czy benzyna
Który silnik lepiej wyszedł Kii diesel czy benzyna? Chodzi mi o awaryjność i paliwożerność?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 10:28 AM
Post: #2
RE: Kia - diesel czy benzyna
Nie jestem expertem w silnikach kia ale ja zdecydowanie wybrał bym benzyne ze wzgledu na czas odpalenia w zimie Uśmiech
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 11:12 AM
Post: #3
RE: Kia - diesel czy benzyna
Też jestem ciekaw, niech swoją opinie przestawi jakiś fachowiec , ja moge tylko spekulować że to disel jest bardziej oszczedny ale nie wiem jak z awaryjnoscia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 07:11 PM
Post: #4
RE: Kia - diesel czy benzyna
Fakt disel jest oszczedniejszy na dluższą metę wiec chyba jestem zmuszony zmienic zdanie i wybrać disel
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2011, 07:45 PM
Post: #5
RE: Kia - diesel czy benzyna
No widzisz KiaManiak, wystarczy zaciągnać wiedzy u fachowcy i od razu czlowiek mieknie Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-23-2011, 08:17 AM
Post: #6
RE: Kia - diesel czy benzyna
Benzynowa Kia słynie z małego spalania i niektóre diesle mogą Kii tylko pozazdrościć. W dodatku Kia Ceed jest dostępna z silnikiem 1.4 i mocą 108KM więc całkiem sporo jak na taki mały silnik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-19-2012, 11:35 PM
Post: #7
RE: Kia - diesel czy benzyna
Ja jeżdżę na benzynie i jestem zadowolony. Nie wiem czy zamieniłbym się na diesla. Moja Kia nie pali dużo, więc to i tak oszczędność niemała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-20-2012, 12:49 AM
Post: #8
RE: Kia - diesel czy benzyna
Jesli chodzi o oszczędność, to fakt - Kia w przedziale benzynowym nie ma sobie równych. Jeśli jednak ktoś chciałby jeszcze bardziej oszczędzić, to niech uważa. Często się słyszy, że te silniki nie za dobrze tolerują instalację LPG i można sobie narobić kosztów już po niedalekim przebiegu na nowej instalacji...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-29-2012, 12:52 PM
Post: #9
RE: Kia - diesel czy benzyna
Też obstawałbym za benzyną. Diesel jest przereklamowany, rzekomo lepszy dla środowiska i bardziej wydajny, ale jak sami dobrze widzicie, tak nie jest. Kolejna propaganda, by opchnąć nie schodzący surowiec? Kto wie...

Byle do przodu Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 12:28 AM
Post: #10
RE: Kia - diesel czy benzyna
To że diesel jest bardziej wydajny to fakt ale cały ten spór tak naprawdę zakończyć może tylko jednak kwestia a mianowicie ekonomia. Wszystko zależy od tego w jaki sposób użytkujecie samochód i jak często zarówno silniki benzynowe jaki diesel ma swoje plusy i minusy ja jeżdżę na benzynowym i wiem że dla mojego rodzaju uzytkowania samochodu ten silnik jest najlepszy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

internet mierzęcice